Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu (Teatr im. H. Ch. Andersena, Lublin).
Polecamy
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Japety-kto to widział
"Japety" z Wrocławskiego Teatru Lalek improwizują karnawałowo

Najbliższe pokazy spektaklu dla dorosłych już w dniach 24-26 stycznia!

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.