Koncert
HAPPYSAD

HAPPYSAD

  • 2019-03-23, , godzina 19:00
  • od 59 zł
  • Klub Graffiti, Lublin

Bilety

Wystąpią

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncerty HAPPYSAD, które odbędą się w kilku miastach! Gościem specjalnym na trasie będzie zespół BAiKA.

Z okazji dziesięciolecia płyty "Mów mi dobrze", czwartej w dyskografii Happysad, a pierwszej, która w historii zespołu zyskała status platynowej płyty, w lutym 2019 r., nakładem Mystic Production, ukaże się edycja winylowa w nowej, zremasterowanej przez Leszka Kamińskiego wersji, i w nowej, choć starej okładce (była to jedna z pierwszych propozycji okładki, ostateczni zwyciężył wówczas inny projekt). Dziesięcioleciu ,,Mów mi dobrze" zespół Happysad postanowił zadedykować także najbliższą trasę koncertową, która rozpocznie się 8 lutego 2019 r. w Krynicy, a zakończy w połowie kwietnia koncertami w Irlandii.

- ,,Moment pracy nad tym materiałem to absolutny wystrzał energii, jaką dała nam wtedy praca z nowym wydawcą, Mystic Production, nowy muzyk - Daniel Pomorski, nowa, podwarszawska, chłodna, ale przytulna sala prób, której stworzenie było naszym marzeniem i priorytetem oraz wiosna po długiej, nieprzyjemnej zimie. Wpuszczenie jej do próbowni było dla nas zastrzykiem endorfin i haustem weny. Chyba nigdy tak łatwo i szybko nie pracowaliśmy świadomie nad płytą" - podsumowuję powstawanie płyty ,,Mów mi dobrze" Łukasz Cegliński, gitarzysta Happysad.

,,Mów mi dobrze" świetnie znosi koncertową próbę czasu. ,,W piwnicy u dziadka", ,,Taką wodą być" i ,,Nie ma nieba", osiadły w koncertowym repertuarze zespołu niemal na stałe. Tym tym razem, z okazji okrągłej rocznicy jej nagrania będzie można usłyszeć na żywo także rzadziej grane utwory z tego krążka. Wiosenna trasa została więc nazwana ,,Mów Mi Dobrze Tour 2019", ale nie tylko utwory z tej płyty pojawią się na trasie. W końcu ,,Mów mi dobrze" to nieco ponad 40 minut muzyki, a klubowe koncerty Happysad trwają zazwyczaj nieco ponad dwie godziny

Happysad skład zespołu:

Kuba Kawalec - wokal, gitara
Łukasz Cegliński - Pan Latawiec - gitara, wokal
Artur Telka - bas
Jarek Dubiński - Dubin - perkusja
Maciej Ramisz - instrumenty klawiszowe, gitara, wokal
Michał Bąk - saksofon, instrumenty klawiszowe

 

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
8. Festiwal Wschody - Mikromusic
8. Festiwal Wschody - znamy gwiazdy piosenki artystycznej Lublin

Usłyszymy m. in. zespół Mikromusic z przedpremierowym materiałem.

Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!