Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
31. Finał WOŚP 2023 w Lublinie - program

31. Finał WOŚP 2023 w Lublinie - program

  • 2023-01-29
  • Lublin

Opis

XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 - program w Lublinie - 

31. Finał WOŚP w Lublinie - wydarzenia

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”. Właśnie z tej okazji lubelska młodzież przyjmie 29 stycznia Centrum Kultury. Zbiórka pieniędzy pozwoli na zakup sprzętu umożliwiającego szybką identyfikację bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Akcja wspierająca fundację WOŚP rozpocznie się już od godziny 13:00, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w koncertach młodzieżowych zespołów. Tego dnia usłyszymy takich wykonawców jak: Seeking Dreams, Swoo High, Monikę Kowalczyk, przedstawicieli Szkoły Rytm i Melodia, Jakub Stasikowski z zespołem B6, Bluelife-Art Krystyna Cugowska - Studio Wokalne i Rehabilitacja Głosu oraz Szkoła Tańca UDS.

W Centrum Kultury znajdziemy również z tej okazji wystawy, pokazy i inne aktywności. Fundacja Sztukmistrze przygotuje w oratorium cyrkową bawialnię, gdzie wykorzystane zostaną szarfy do akrobatyki, czy też akcesoria do żonglerki. Wieczorem przed budynkiem odbędzie się pirotechniczny fire jam. Zostanie również wyznaczona strefa chill out, gdzie będzie można odpocząć i posłuchać muzyki, a także napić się gorących napojów. Podczas wydarzenia odbędzie się również licytacja na rzecz WOŚP.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2023 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Lublinie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry w Lublinie.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).