Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Potańcówka jak w niepodległej_andrzejki w teatrze Osterwy (Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin).
Ostatnio czytane
Zobacz, co się będzie działo na PPA
Zobacz, co się będzie działo na PPA

Koncert Anji Garbarek oraz wizyta legendarnego Teatru Berliner Ensemble najważniejszymi wydarzeniami 29. Przeglądu Piosenki Aktorskiej (4 – 13 kwietna 2008).

Znamy program 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
Znamy program 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

1 marca, na konferencji prasowej, oficjalnie zaprezentowano program tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja