Wiadomości - Z życia Uczelni

#MEETUP UMCSxSANTANDER - Spotkanie z Busem przez Świat

2019-12-02 11:15:35 | Lublin

W listopadzie i grudniu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbywa się wyjątkowy cykl spotkań. Na uczelni pojawią się postacie, które wygłoszą inspirujące prelekcje, a uczestnicy wydarzeń będą mogli wysłuchać fascynujących historii, dowiedzieć się, jak odnieść sukces i w jaki sposób postępować, by spełnić swoje marzenia, a co więcej – podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami oraz zapytać specjalistów o rady i wskazówki. To jak będą wyglądały spotkania w grudniu!

Grafika informująca o spotkaniach w grudniu w ramach UMCS Meetup#MEETUP UMCSxSANTANDER - grudzień - Busem przez Świat

4 grudnia UMCS odwiedzą Karol i Ola Lewandowscy – podróżnicy, blogerzy, autorzy filmów oraz książek podróżniczych, twórcy kanału Busem przez Świat. Zwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł: Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019. Spotkanie odbędzie się w Auli Uniwersyteckiej na WPiA UMCS o godzinie 16:00.

Ekipa Busem przez Świat spotka się ze studentami Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w ramach cyklu #MEETUP_UMCSxSANTANDER. Wygłoszą niezwykłą prezentację pod tytułem "Busem przez świat. Droga 66", podczas której opowiedzą o swojej prawie 3-miesięcznej podróży przez USA śladami kultowej Drogi 66. W ramach podróży szukali tego, co z niej zostało, i ludzi, którzy pomimo jej upadku, dalej wierzą w jej legendę. Karol i Ola Lewandowscy przejechali każdy kilometr tej słynnej drogi, zobaczyli prawdziwą amerykańską prowincję oraz poznali historie ludzi, których nie zapomną do końca życia. Celem tej podróży było pragnienie dowiedzenia się, czy Ameryka, którą wszyscy znają z filmów, jest prawdziwa. Dlatego już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu, które odbędzie się w Auli Uniwersyteckiej WPiA UMCS o godzinie 16.00. W programie przewidziany jest czas na zadawanie pytań. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Po wydarzeniu będzie istniała możliwość zakupienia najnowszej książki Karola i Oli.

Harmonogram spotkań w ramach cyklu #MEETUP_UMCSxSANTANDER

4.12.2019 r.

  • Gość: Busem przez świat, Karol i Ola Lewandowscy
  • Godzina: 16:00
  • Miejsce: Aula Uniwersytecka na WPiA UMCS, Pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5, Lublin

11.12.2019 r.

  • Gość: Kuba Piątek
  • Godzina:16:00
  • Miejsce: Aula w Instytucie Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9, Lublin

Wszystkie spotkania mają charakter otwarty.

Cykl #MEETUP odbywa się dzięki współpracy Centrum Promocji UMCS i Fundacji Santander Bank Polska.

ip

fot. materiały UMCS

Słowa kluczowe: Grudzień, Harmonogram, Spotkania, Gdzie, Data, Godzina, UMCS, Karol i Ola Lewandowscy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
pielęgniarstwo
Co to znaczy pielęgniarstwo pomostowe?

Czym jest pielęgniarstwo pomostowe i jakie korzyści niesie dla przyszłych absolwentów?

Polecamy
Międzynarodowy Dzień OsÃłb z Niepełnosprawnościami UMCS 2020
UMCS przygotował wideo z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami 2020

Dowiedz się, jak Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej umożliwia naukę osobom z niepełnosprawnościami.

Jak napisać pracę pisemną
Jak przygotować pisemną pracę na zaliczenie?

Zobacz, o czym warto pamiętać pisząc prace na zaliczenie.

Polecamy
Ostatnio dodane
Ostatnio komentowane
Łowcy talentów w akcji
Łowcy talentów w akcji

Masz pasję i chcesz ją rozwijać? Chcesz zobaczyć jak robią to inni? Pomożemy Ci rozwinąć Twój talent i wypracować twórczy warsztat. A na najlepszych czeka Scena Artystyczna ROE.

Popularne