Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kończysz szkołę i nie wiesz co dalej? Przyjdź na Targi Edukacyjne w Lublinie!

2018-02-21

Szeroka oferta szkół średnich oraz uczelni z Polski i z zagranicy, warsztaty wiedzy o rynku pracy, występy na scenie, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to tylko fragment tego, co czeka na zwiedzających podczas tegorocznej, czternastej już edycji Targów Edukacyjnych, które w dniach 15-16 marca 2018 roku odbędą się w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11).

Targi Edukacyjne odbędą się w dniach 15-16 marca 2018 roku.Pomoc w podjęciu decyzji

Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. W ubiegłym roku przyciągnęły ponad 13 tysięcy zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców - licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe oraz uczelnie. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/563574477318096/

Studia za granicą

Z roku na rok wzrasta liczba młodych ludzi, którzy próbują swoich sił na uczelniach zagranicznych. Wielka Brytania, Niemcy, a może daleka Australia? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Targi Edukacyjne to doskonała okazja, aby dowiedzieć, jakie wymagania stawiają zagraniczne uczelnie, jak przebiega proces rekrutacji, a także jakie kroki należy podjąć, aby spełnić marzenie i wyjechać na studia na drugi koniec świata.

Pierwszy krok do kariery

Tegoroczną nowością będą warsztaty wiedzy o rynku pracy przeprowadzone przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Lublinie. Specjaliści opowiedzą, jak wygląda rynek pracy w województwie lubelskim, jak zaplanować i przeprowadzić proces poszukiwania pracy, czy jak podjąć pracę za granicą.

Scena talentów

Nieodłącznym elementem Targów Edukacyjnych są pokazy przygotowane przez uczniów lubelskich szkół średnich. W tym roku w programie m.in. pokaz cheerleaderek, koncert orkiestr dętych, występy wokalne i taneczne, a także pokazy samoobrony, umiejętności bojowych oraz musztry.

Wygraj prawko!

Targi Edukacyjne to nie tylko doskonała okazja aby zapoznać się z szeroką ofertą szkół, ale również szansa na wygranie… kursu na prawo jazdy i innych atrakcyjnych nagród. Wystarczy przyjść na targi, odpowiedzieć na proste pytanie, wypełnić ankietę i czekać na ogłoszenie wyników.

Więcej informacji na stronie www.edukacja.targi.lublin.pl.

Targi Edukacyjne

- 15 marca 2018 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00
- 16 marca 2018 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00
Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11 (hala C). Wstęp bezpłatny!

Zobacz galerię zdjęć z poprzedniej edycji Targów Edukacyjnych w Lublinie>>

ip

fot. materiały prasowe

GALERIA ZDJĘĆ: 13. edycja Targów Edukacyjnych w Lublinie 2017 (16)
Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama