BRANŻE
ID:272596

Student Marketeer

Lista uczelni, na których szukamy osób:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Politechnika Lubelska
Twój zakres obowiązków
BĄDŹ AMBASADOREM MARKI I PRODUKTU

Ucieleśnianie cech charakterystycznych i wartości marki, reprezentowanie marki w sposób premium poprzez codziennie interakcje z konsumentami i klientami.

Rozwijanie bazy użytkowników poprzez stwarzanie pozytywnych okazji do spróbowania produktu, budowanie świadomości marki Red Bull oraz sampling produktu w odpowiednim miejscu i czasie połączony z kompetentnym odpowiadaniem na pytania konsumentów.

Budowanie silnej siatki kontaktów, nawiązywanie i dbanie o relacje z osobami kluczowymi dla danego obszaru.

Dbanie o zaangażowanie na profilach marki w mediach społecznościowych za pomocą autentycznych treści.

Praca podczas eventów Red Bulla oraz eventów wspieranych w celu zapewnienia konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką.

BĄDŹ EKSPERTEM DS. SPRZEDAŻY

Budowanie relacji z lokalnymi siłami sprzedaży oraz dbanie o dostępność i widoczność Red Bulla w punktach sprzedaży.
Współpraca z działem sprzedaży w celu otwarcia nowych punktów dystrybucji Red Bulla na terenie kampusu i poza nim.
Promowanie i wykorzystywanie odpowiednich materiałów ze świata Red Bulla w celu utrzymania Red Bulla na czołowej pozycji w punktach sprzedaży.
Dbanie o perfekcyjne przestrzeganie określonych standardów sklepowych.

PERFEKCJA W WYKONYWANIU ZADAŃ

Perfekcja w wykonywaniu zadań i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie pracy.
Dzielenie się pomysłami i współpraca z zespołem za sprawą regularnych spotkań na żywo oraz komunikacji w sieci.
Regularne i dokładne planowanie, i raportowanie działań za pomocą dedykowanej platformy internetowej.
Wkład w rozwój działalności medialnej Red Bulla poprzez dostarczanie lokalnych obserwacji, trendów oraz różnych okazji i możliwości.

Nasze wymagania
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Charyzmatyczna, energiczna, pozytywna i towarzyska osobowość.
  • Wyjątkowa przystępność, towarzyskość oraz umiejętność znajdywania wspólnego języka z różnymi ludźmi w najróżniejszych sytuacjach.
  • Zaangażowanie w życie studenckie w połączeniu z gruntowną znajomością uczelni, miasta i regionu, w tym także zakulisowej działalności i najpopularniejszych miejscówek.
  • Umiejętne łączenie kreatywnego nastawienia, przedsiębiorczego podejścia, poczucia odpowiedzialności oraz wykazywania inicjatywy.
  • Zdolność do pracy w niepełnym wymiarze godzin przy jednoczesnym studiowaniu, najlepiej również gotowość do pracy wieczorami i w weekendy.
  • Chęć zdobycia i zastosowania w praktyce szeregu nowych umiejętności, szczególnie z zakresu marketingu, negocjacji i sprzedaży.
  • Pasja do marki Red Bull i jej produktów.
  • Student/studentka uczelni wyższej.
  • Biegłość w języku angielskim.
  • Politechnika Krakowska
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Uniwersytet Jagielloński
  • Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
  • Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  • Uniwersytet Wrocławski
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
  • Politechnika Lubelska
  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Politechnika Białostocka
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  • Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
  • Uniwersytet Warszawski
  • Politechnika Warszawska
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
  • Uniwersytet Łódzki
  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Uniwersytet Szczeciński
  • Politechnika Morska w Szczecinie
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Red Bull Sp. z o.o.
Nasi Red Bull Student Marketeers stanowią część najbardziej dynamicznego i wpływowego programu ambasadorów marki i produktu na świecie. Doskonale rozumieją grupę docelową Red Bulla i dbają o wizerunek marki oraz zrozumienie produktu na terenie kampusu i całego regionu. Celem programu Student Marketeer jest dotarcie do nowych konsumentów, wzbudzenie zainteresowania studentów uczelni wyższych, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie marką Red Bull na terenie kampusu. Obejmuje to bezpośredni kontakt z konsumentami i klientami, stwarzanie okazji do spróbowania produktu oraz zapewnianie konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką w trakcie eventów Red Bulla. Student Marketeers cenią elastyczność ponad siedzenie za biurkiem od 9:00 do 17:00 i uwielbiają pracę w kreatywnej atmosferze.