BRANŻE
ID:244852

Przedstawiciel handlowy

Numer referencyjny: a0t5800000ZtjJbAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. lubelskie, Lublin

Data publikacji: 2019-01-17

Branża: Inne, Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami (kontakt bezpośredni i telefoniczny),
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prowadzenie umów handlowych (od przedstawienia oferty do dostarczenia towaru),
  • ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo handlowe,
  • monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji,
  • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania na podstawie dokumentacji technicznej oraz zestawień materiałowych,
  • prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z klientami w systemie CRM,
  • współpraca z handlowcami w zakresie obsługi klientów,
  • prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe (elektryczne, elektrotechniczne),
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • znajomość rynku elektrotechnicznego i / lub branży budownictwa mieszkaniowego / inwestycyjnego / przemysłowego,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie od obrotu, od marży,
  • pakiet benefitów,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia techniczne i merytoryczne.

Obowiązki:utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami (kontakt bezpośredni i telefoniczny),
pozyskiwanie nowych klientów,
prowadzenie umów handlowych (od przedstawienia oferty do dostarczenia towaru),
ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo handlowe,
monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji,
przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania na podstawie dokumentacji technicznej oraz zestawień materiałowych,
prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z klientami w systemie CRM,
współpraca z handlowcami w zakresie obsługi klientów,
prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe (elektryczne, elektrotechniczne),
minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
znajomość rynku elektrotechnicznego i / lub branży budownictwa mieszkaniowego / inwestycyjnego / przemysłowego,
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).

Oferujemy:wynagrodzenie zasadnicze plus premie od obrotu, od marży,
pakiet benefitów,
dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
możliwość rozwoju zawodowego,
szkolenia techniczne i merytoryczne.