BRANŻE
ID:241615

Konstruktor CAD

Numer referencyjny: a0t5800000Fd67PAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
  • konstrukcja systemów paliwowych, systemów SCR i ADM we wszystkich fazach rozwoju wyrobu od RFQ do wdrożenia do produkcji z uwzględnieniem funkcji systemu, specyfikacji klienta (specyfikacja CAD, narzędzia) jak również wymagań procesu produkcyjnego,
  • tworzenie funkcjonalnych definicji komponentów we współpracy z dostawcami i zespołem projektowym,
  • komunikacja z klientem i zespołem projektowym w zakresie rozwiązywania zagadnień technicznych,
  • udział w rozwijaniu narzędzi i metodologii konstruowania,
  • udział w tworzeniu nowych rozwiązań technicznych we współpracy z centrum badań.
Wymagania:
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programu CATIA v5 oraz doświadczenie w projektowaniu min. 3 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość norm ISO (tolerowanie GD&T),
  • samodzielność, kreatywność, innowacyjność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szeroki wachlarz benefitów takich jak fundusz kafeteryjny z szeroką listą możliwości wykorzystania, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków, konkursy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • duże możliwości rozwijania kompetencji,
  • duży zakres samodzielności.

Obowiązki:konstrukcja systemów paliwowych, systemów SCR i ADM we wszystkich fazach rozwoju wyrobu od RFQ do wdrożenia do produkcji z uwzględnieniem funkcji systemu, specyfikacji klienta (specyfikacja CAD, narzędzia) jak również wymagań procesu produkcyjnego,
tworzenie funkcjonalnych definicji komponentów we współpracy z dostawcami i zespołem projektowym,
komunikacja z klientem i zespołem projektowym w zakresie rozwiązywania zagadnień technicznych,
udział w rozwijaniu narzędzi i metodologii konstruowania,
udział w tworzeniu nowych rozwiązań technicznych we współpracy z centrum badań.

Wymagania:bardzo dobra praktyczna znajomość programu CATIA v5 oraz doświadczenie w projektowaniu min. 3 lata,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie,
wykształcenie wyższe techniczne,
znajomość norm ISO (tolerowanie GD&T),
samodzielność, kreatywność, innowacyjność, dokładność,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy:konkurencyjne wynagrodzenie,
szeroki wachlarz benefitów takich jak fundusz kafeteryjny z szeroką listą możliwości wykorzystania, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków, konkursy,
stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
duże możliwości rozwijania kompetencji,
duży zakres samodzielności.