BRANŻE
ID:247674

Kierownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOwa4QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
  • pełna odpowiedzialność za funkcjonowanie magazynu towarów,
  • kontrola towarów przychodzących,
  • wdrożenie oprogramowania do zarządzania firmą,
  • zarządzanie partiami materiałów i towarów wewnątrz magazynu: kontrolą i stałą weryfikacją terminów dostaw,
  • zarządzanie małym zespołem pracowników.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność budowania prawidłowych relacji i zarządzania zespołem,
- dobra znajomość języka angielskiego B1/B2. Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • możliwość wykorzystania dobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.

Obowiązki:
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  •  umiejętność budowania prawidłowych relacji i zarządzania zespołem;
  •  dobra znajomość języka angielskiego B1/B2.