Koncert
The Best of Ennio Morricone

The Best of Ennio Morricone

  • 2022-04-21, , godzina 19:00
  • 125 zł (The Best of Ennio Morricone)
  • Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Bilety

Opis

ZMIANA DATY  Koncert The Best of Ennio Morricone zaplanowany na 28.10.2021 zostaje przełożony na 21.04.2022. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

 

Najbardziej znane kompozycje mistrza muzyki filmowej Ennio Morricone zabrzmią w Lublinie! Jego muzyka przez lata zyskiwała popularność i całe rzesze wiernych fanów. Współpracował z największymi reżyserami współczesnego kina, do których należą: Quentin Tarantino, Brian De Palma, Sergio Leone. W swoim dorobku ma kompozycje do ponad 50

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Best of Ennio Morricone"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Lublin, koncerty Lublin na dziś, koncerty Lublin jutro, koncerty Lublin w tym tygodniu, koncerty Lublin na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Regnum Natalia Nykiel
"Regnum" - nadchodzi premiera nowego albumu Natalii Nykiel

To najbardziej osobisty krążek w karierze artystki, który powstał w czasie lockdownu.

Low Roar zaprasza na koncerty w Polsce [WIDEO]

Trasa z intymnymi i emocjonalnymi koncertami w Polsce rozpocznie się już w Maju 2022.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!