Koncert
 Antonina Campi Opera Masterclass 2021

Antonina Campi Opera Masterclass 2021

  • 2021-10-14, , godzina 18:00
  • Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Kasie CSK.
  • SALA OPEROWA CSK, Lublin

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Anna Lisiecka

Opis

Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, który stworzyli Ewa Vesin i Mateusz Wiśniewski, odbył się po raz pierwszy w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w 2017 roku. Antonina Campi Opera Masterclass 2021 to już ósma odsłona serii wydarzeń, które realizują osadzoną w szerokim kontekście międzynarodowym autorską koncepcję artystyczno-edukacyjną odpowiadającą zróżnicowanym potrzebom kulturalnym współczesnego odbiorcy.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie po raz kolejny będzie miejscem realizacji projektów pod marką Antonina Campi, w skład których wchodzą: Międzynarodowy Konkurs Wokalny, konferencje naukowe oraz Antonina Campi Opera Masterclass.

Działania te powstają dzięki pomysłom, pasji i zaangażowaniu członków Stowarzyszenia im. Richarda Straussa reprezentowanych przez Mateusza Wiśniewskiego i Ewę Vesin. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie stanowi miejsce szczególnie predystynowane do organizacji tego wydarzenia. Dzieje się tak z racji możliwości jakie daje jedna
z największych scen operowych w Polsce oraz lokalizacji w Lublinie, mieście, z którego pochodziła pierwsza polska śpiewaczka operowa – Antonina Campi z Miklaszewiczów odnosząca wielkie sukcesy na arenie europejskiej.

Kursy mistrzowskie Antonina Campi Opera Masterclass 2021, to okazja do kompleksowego przygotowania partii operowych, zarówno w warstwie wokalnej, scenicznej oraz interpretacyjnej. Wydarzenie daje młodym i ambitnym solistom okazję do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Efekt pracy pedagogów z uczestnikami Masterclass 2021 zobaczymy na deskach Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie już 14 października o godz. 18.00.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie " Antonina Campi Opera Masterclass 2021"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Lublin, koncerty Lublin na dziś, koncerty Lublin jutro, koncerty Lublin w tym tygodniu, koncerty Lublin na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor prezentuje nowy singiel "Toxic Love" [WIDEO]

Viki Gabor sięga do swoich muzycznych korzeni.

Piosenki na święta
Top 10 najpopularniejszych świątecznych piosenek

Jakich piosenek posłuchać na święta?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!