Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Stara Drukarnia Pub i Restauracja - zdjęcie Stara Drukarnia Pub i Restauracja - zdjęcie nr 256805

Stara Drukarnia Pub i Restauracja

Adres:ul. Grodzka 16 Miasto:20-112 Lublin Tel:+48661012255


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.94 / 10
Wygląd:7
Muzyka:6.5
Klimat:7.33

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Jan
2012-09-08
Stanowczo odradzam, omijajcie to miejsce z daleka!

1.Nie świeże jedzenie (jedząc w starej drukarni narażacie się na zatrucie pokarmowe, po pierogach wymiotowałem 2 dni) 2. Drogo 3. Tragiczna obsługa (która nie ma pojęcia o pracy w gastronomii)... na wszystko trzeba czekać baaardzo długo, bo zawsze czegoś nie mają albo się mylą. CENY CHYBA Z KOSMOSU!? Taniej jest w Paryżu, Berlinie, Amsterdamie i nawet podobno w Sopocie. Poczytajcie inne posty. Moja opinia nie jest odosobniona. POTRZEBNA KONTROLA SANEPIDU!!! P.s Restaurację tę polecał mi przewodnik turystyczny z Lublina inaczej by mnie tam nie było, zatem nie zawsze warto polegać na czyimś poleceniu... Żeby mieć pojęcie warto obejrzeć program Magdy Gessler z Lublina dot. restauracji „Jesz burger”, niestety większość lokali na lubelskiej starówce prowadzona jest na tragicznym poziomie. Lepiej zjeść w jakiejś przydrożnej gospodzie poza miastem (gdzie jest większy ruch i szansa na świeże smaczne jedzenie) czy sieciowym Fast foodzie (czego unikam i chodzę tam w ostateczności) niż jeść w Lublinie. Pracuję w turystyce od kilku lat, więc wiem o czym piszę.

 
Marta
2012-04-15
Nie polecam

Dostaje się co innego, aniżeli jest napisane w menu. Kierownictwo nie poczuwa się do odpowiedzialności za niewłaściwą realizację zamówienia. Nieprofesjonalna obsługa. Nie polecam.

 
siwa
2011-11-28
oj nie....

Podają nie świeże (śmierdzące) jedzenie. W dodatku w takiej cenie, za taką jakość? Lepiej przychodzić najedzonym i nie ryzykować zatrucia pokarmowego. Przydałby się sanepid. Nie polecam

 
Em
2011-11-11
Nie polecam

Obsługa stwarza pozory fachowej choć tak naprawdę czasem zdaje się, że w ogóle nie znają się na swojej pracy. Jak można pisać polecamy grzańca a kiedy chciałam złożyć zamówienie usłyszałam całą listę braków. Byłam tam miesiąc temu i nie zamierzam więcej odwiedzać.

 
mirrorsun
2011-10-11
pub publiczny ????

wyczytalem w necie, ze sala dla palacych jest na gorze. Bylem dzis, palenie zakazane.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama