Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Klub Kino

Lublin

Adres:ul. Przechodnia 4 Miasto:Lublin Tel:+48693777583

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

kręglarz
2016-12-11
Rzut beretem- czyli prostactwo i buractwo na wejściu

Dwóch mało inteligentnych i na pewno chamskich w swoich odzywkach do Klientów baranów skutecznie zniechęca do wejścia. Wczoraj nie zostaliśmy wpuszczeni na zarezerwowaną grę w kręgle bo ich mózgi nie ogarniały tematu. Ponieważ argumentów nie mieli, na dodatek jeden mówił, że jest szefem knajpy- nikt w pewnym momencie wypalił że jestem niewłaściwie ubrany i nawet gdyby kazano im mnie wpuścić i gdybyśmy zapłacili za wstęp (chcieli od nas kasę za wstęp na dicho mimo że mieliśmy rezerwację na kręgle) to by nie wpuścił bo jego zdaniem jestem niewłaściwe ubrany (patrząc na nich pewnie trzeba było przyjść w dresie albo z jakimś patriotycznym napisem którego kolesie i tak by nie zrozumieli). Jeśli ktoś spoza miast trafi na takich osiłków, to o ile nie zostanie potraktowany jak intruz to przynajmniej może się dowiedzieć że nie zasługuje na wejście do tak ekskluzywnej knajpy :) Pomijam fakt, że opinia jaką robią miast przed gośćmi spoza Lublina to siara- używam słów które zrozumieją też osoby których wpis dotyczy :)

 
adam
2015-11-12
chamstwo

ochronarz uderzył mnie w twarz za to, że za blisko niego stanąłem. omijać tę enklawę chamstwa szerokim łukiem!

 
qwerty
2015-04-28
w życiu...

w życiu tam już nie pójdę ani nikomu nie polecam, na wejściu cham, w szatni cham, ochoniarz cham...ten klub to jakaś pomyłka!!! traktują ludzi jak w jakim obozie, tu wolno, tu nie wolno, ochroniarz nie chciał mnie i moich koleżanek wpuścić w żakietach bo twierdził że to kurtki i musiałłyśmy oddać do jeszcze płatnej szatni... a koleś w szatni zero kultury...ten klub powienien zniknąć z mapy nocnej kultury !!!

 
magdalena
2015-02-10
masakra

Tam ma byc remont , bylam tam juz w tym roku i no cóż.. masakra 0 selekcji ludzi bylo z 15 osob max z tego wygladali jak z grygowej , 2 malolatki i 1 stolik normalnych ludzi , pani wlascicielka opowiadala ze w marcu ma byc remont :) karaoke bylo w porzadku , kelnerka zabiera wodke ze stolu jeszcze nie skonczona podczas kiedy nie ma nikogo przy stole Kilka nie ładnych zachowań ale gdyby sie wziąć za ten klub mogłoby być całkiem fajnie ;)

 
M>
2015-01-25
MASAKRA

to beznadziejne miejsce nie zasluguje na miano klubu-ochroniarz cham, miejsce tak obskurne, ze brzydziłam się czegokolwiek dotknąc muzyka bez komentarza NIE POLECAM

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama