Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kino kobiet w Heliosie: Plan na miłość

Kiedy2023-03-08 godzina 18:00
Gdzielista kin na stronie www.helios.pl
Kino kobiet w Heliosie: Plan na miłość

Helios zaprasza na najbliższą odsłonę Kina Kobiet. W środę, 8 marca na ekranach kin w całej Polsce zagości film „Plan na miłość”  - międzykulturowa komedia romantyczna, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca. Na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w wyjątkowym klimacie Bollywood!

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje to pasmo katastrof, które coraz bardziej niepokoją jej matkę – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane małżeństwo z panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróż z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. W związku z tym, że film „Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna, motywem przewodnim marcowych spotkań będzie kolorowy, orientalny i połyskujący styl Bollywood!

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama