Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Filmowy sylwester w kinach Helios

Kiedy2022-12-31 godzina 21:45
Gdzielista kin na stronie www.helios.pl
Filmowy sylwester w kinach Helios

Tradycyjnie sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci odbędą się wyjątkowe pokazy znakomitych produkcji prezentowanych przedpremierowo, w aż dwóch zestawach do wyboru!

Filmowy sylwester to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej, że na kinomanów czekają fantastyczne nowości! Pierwsza propozycja – zestaw 1 – zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. W doskonały nastrój wprowadzą Jennifer Lopez i Josh Duhamel, a także ich weselni goście w filmie „WYSTRZAŁOWE WESELE”. Po przerwie, na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą Jason Statham, Aubrey Plaza oraz Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchie „GRA FORTUNY”.

Drugi wariant stworzono z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział w nim zapowiedzieli Paulina Gałązka, Miron Jagniewski oraz Magdalena Lamparska i Jan Frycz, którzy wystąpią w filmie „NA TWOIM MIEJSCU”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie porywającej komedii kryminalnej „NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI”, w których wcielą się Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

Sylwester w kinie to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku.Nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:45, a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają rok 2023 lampką szampana. Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć najpóźniej 23 grudnia w kinowych kasach, w aplikacji mobilnej lub na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwester22.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama