Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Cyrkulacje 2021: Konkurs Etiud

Kiedy2021-10-10
Gdzie
Cyrkulacje 2021: Konkurs Etiud

Podczas Konkursu Etiud prezentowane są krótkie formy cyrkowe o bardzo różnorodnej stylistyce: zobaczymy m.in. akrobatykę powietrzną, partnerską i żonglerkę w zaskakujących odsłonach.

Na scenie Centrum Spotkania Kultur, przed publicznością i jury, przedstawią efekty swojej pracy artyści z Europy Środkowo-Wschodniej. Każdy z zaproszonych artystów i artystek w unikalnej etiudzie zaprezentuje swoją dyscyplinę, pokazując, jak piękna i kreatywna jest współczesna sztuka cyrkowa. Każda z etiud ma szanse na jedną z trzech nagród głównych oraz nagrody specjalne, w tym Nagrodę Publiczności.

Niezwykłe etiudy, muzyka na żywo, konkursowe emocje – już teraz zarezerwuj sobie czas na to wyjątkowe wydarzenie!

CYRKULACJE: czyli Wschodnioeuropejski Festiwal Cyrku Współczesnego to wyjątkowe święto twórców, artystów i widzów, którym bliska jest idea Nowego Cyrku. Cyrku, który bawi, wzrusza, trzyma w napięciu, tworzy obrazy pełne treści i emocji. Tu nie zobaczymy tresury zwierząt, a zachwyt wzbudzą kunszt wciąż doskonalących się artystów i rozmaitość prezentowanych form.

ip



Zdjecie nr 1576024
Zdjecie nr 1576025
Zdjecie nr 1576026
Zdjecie nr 1576027
Zdjecie nr 1576028
Zdjecie nr 1576029
Zdjecie nr 1576030
Zdjecie nr 1576031
Zdjecie nr 1576032
Zdjecie nr 1576033
Zdjecie nr 1576034
Zdjecie nr 1576035
Zdjecie nr 1576036
Zdjecie nr 1576037
Zdjecie nr 1576038
Zdjecie nr 1576039
Zdjecie nr 1576040
Zdjecie nr 1576041
Zdjecie nr 1576042
Zdjecie nr 1576043
Zdjecie nr 1576044
Zdjecie nr 1576045
Zdjecie nr 1576046
Zdjecie nr 1576047
Zdjecie nr 1576048

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama