Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

My zostajemy w Europie - demonstracja w Lublinie

Kiedy2021-10-10
Gdzie
My zostajemy w Europie - demonstracja w Lublinie

Dzisiaj nietrybunał niekonstytucyjny kierowany przez magister Julię Przyłębską rozpoczął wyprowadzanie naszej ojczyzny z Unii Europejskiej. Wyrok który został wydany na polityczne polecenie przez panią " od kotleta " doprowadzi do tego że Polska będzie na marginesie w wspólnocie europejskiej.

"W zasadzie po dzisiejszym wyroku TK Polska ma jedynie trzy wyjścia. Po pierwsze, może próbować tak zmienić TUE, aby jego przepisy stały się zgodne z polską konstytucją. To scenariusz całkowicie nierealny. Po drugie, Polska może też zmienić własną konstytucję tak, by nie kolidowała rzekomo z TUE - także scenariusz niewykonalny. I wreszcie - Polska może opuścić Unię. Co przerażające, na dziś jest to scenariusz z tych trzech najbliższy rzeczywistości. Takie recepty na wyjście z impasu pt.: kolizja prawa unijnego z polską konstytucją dał w 2005 r. niezależny TK - innych dróg nie ma "
 
ip


Zdjecie nr 1576002
Zdjecie nr 1576003
Zdjecie nr 1576004
Zdjecie nr 1576005
Zdjecie nr 1576006
Zdjecie nr 1576007
Zdjecie nr 1576008
Zdjecie nr 1576009
Zdjecie nr 1576010
Zdjecie nr 1576011
Zdjecie nr 1576012
Zdjecie nr 1576013
Zdjecie nr 1576014
Zdjecie nr 1576015
Zdjecie nr 1576016
Zdjecie nr 1576017
Zdjecie nr 1576018
Zdjecie nr 1576019
Zdjecie nr 1576020
Zdjecie nr 1576021

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama