Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Kolorów w Lublinie

Kiedy2021-09-12
Za ilewstęp wolny
GdzieBrowar Perła
Festiwal Kolorów w Lublinie

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Festiwal Kolorów w Lublinie odbędzie się już 12 września na terenie Browaru Perła! Cała impreza startuje o godzinie 15:00! Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie smaczna Strefa Streetfoodu a także pyszne lody kuleczkowe od Mini Melts!

Na festiwalowej scenie wystąpi wiele ciekawych muzycznych osobowości. Proponowana przez artystów muzyka dobierana jest tak, aby odpowiadała uczestnikom Festiwalu Kolorów i nie ograniczała się tylko do jednego gatunku.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera obfitująca w niezliczoną ilość uśmiechów i spontanicznych reakcji! Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu miejsce, gdzie będzie się czuł swobodnie.

Festiwal Kolorów to wydarzenie sprzyjające szaleństwu i radości, a także raj dla miłośników kolorowych i niepowtarzalnych zdjęć.

Radio Zet objęło trasę Festiwalu Kolorów patronatem medialnym. Regulujcie odbiorniki ten sezon to będzie kolorowa mooc! Nie może Was zabraknąć!



Zdjecie nr 1573242
Zdjecie nr 1573243
Zdjecie nr 1573244
Zdjecie nr 1573245
Zdjecie nr 1573246
Zdjecie nr 1573247
Zdjecie nr 1573248
Zdjecie nr 1573249
Zdjecie nr 1573250
Zdjecie nr 1573251
Zdjecie nr 1573252
Zdjecie nr 1573253
Zdjecie nr 1573254
Zdjecie nr 1573255
Zdjecie nr 1573256
Zdjecie nr 1573257
Zdjecie nr 1573258
Zdjecie nr 1573259
Zdjecie nr 1573260
Zdjecie nr 1573261
Zdjecie nr 1573262

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama