Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

weLAND. PODRÓŻ DO NOWEJ ERY

Kiedy2021-08-21
Gdzie
weLAND. PODRÓŻ DO NOWEJ ERY

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie zaprasza na spektakl plenerowy weLAND. PODRÓŻ DO NOWEJ ERY. Widowisko ukazuje związki pomiędzy niepohamowaną produkcją i konsumpcją a zmianami klimatu i migracjami.

Na zaproszenie Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie włoska trupa nowoczesnego cyrku MagdaClan, przedstawi interpretację dramatyczną kryzysów klimatycznych rozgrywających się w różnych zakątkach planety. Artyści i artystki wcielą się w całe populacje doświadczone przez powodzie, topnienie wiecznej zmarzliny w Arktyce, pustynnienie i pożary. A wszystko to w celu zaangażowania publiczności i opowiedzenia o globalnych efektach naszych jednostkowych działań.

ip



Zdjecie nr 1570859
Zdjecie nr 1570860
Zdjecie nr 1570861
Zdjecie nr 1570862
Zdjecie nr 1570863
Zdjecie nr 1570864
Zdjecie nr 1570865
Zdjecie nr 1570866
Zdjecie nr 1570867
Zdjecie nr 1570868
Zdjecie nr 1570869
Zdjecie nr 1570870
Zdjecie nr 1570871
Zdjecie nr 1570872
Zdjecie nr 1570873
Zdjecie nr 1570874
Zdjecie nr 1570875
Zdjecie nr 1570876
Zdjecie nr 1570877
Zdjecie nr 1570878
Zdjecie nr 1570879
Zdjecie nr 1570880
Zdjecie nr 1570881
Zdjecie nr 1570882

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama