Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Nasze ciała krzyczą DOŚĆ! - manifestacja w Lublinie

Kiedy2021-03-06
Gdzie
Nasze ciała krzyczą DOŚĆ! - manifestacja w Lublinie

Tego roku kolejna, już piąta, Manifa przejdzie ulicami Lublina. Przyszło nam żyć w czasach, kiedy siostrzeństwo i solidarność są potrzebne jak nigdy. Dlatego wszystkie i wszyscy zbieramy się w sobotę 6 marca o godzinie 14.00 na placu Wolności.

Manifa to coroczna demonstracja organizowana z okazji Dnia Kobiet.
Teraz nasza wolność jest szczególnie naruszana, dlatego wychodzimy na ulicę, by wykrzyczeć DOŚĆ!
Tegoroczne hasło NASZE CIAŁA KRZYCZĄ DOŚĆ pokazuje nasz sprzeciw wobec obecnej sytuacji w kraju. Osoby z macicami to nie inkubatory. Nie zgadzamy się na zakazy zmuszające osoby z macicami na niechciane ciąże i kontrolowanie każdego wyboru. Mamy dość określania słabości żeńskimi końcówkami, kojarzenia kobiecości z delikatnością i nieporadnością oraz narzucania jak powinny wyglądać “prawidłowe” zachowania. Rewolucja zaczęła się od języka, teraz pora na czyny i realną walkę. Mamy dość. Koniec kompromisów i przyzwalania na poniżanie. Chcemy być wolne i wolni, chcemy decydować o sobie i mieć sprawczość nad swoim ciałem. Mamy do tego prawo i będziemy o nie walczyć.
 
ip


Zdjecie nr 1555247
Zdjecie nr 1555248
Zdjecie nr 1555249
Zdjecie nr 1555250
Zdjecie nr 1555251
Zdjecie nr 1555252
Zdjecie nr 1555253
Zdjecie nr 1555254
Zdjecie nr 1555255
Zdjecie nr 1555256
Zdjecie nr 1555257
Zdjecie nr 1555258
Zdjecie nr 1555259
Zdjecie nr 1555260
Zdjecie nr 1555261
Zdjecie nr 1555262
Zdjecie nr 1555263
Zdjecie nr 1555264
Zdjecie nr 1555265
Zdjecie nr 1555266
Zdjecie nr 1555267
Zdjecie nr 1555268
Zdjecie nr 1555269
Zdjecie nr 1555270
Zdjecie nr 1555271
Zdjecie nr 1555272
Zdjecie nr 1555273
Zdjecie nr 1555274
Zdjecie nr 1555275
Zdjecie nr 1555276
Zdjecie nr 1555277
Zdjecie nr 1555278
Zdjecie nr 1555279
Zdjecie nr 1555280
Zdjecie nr 1555281
Zdjecie nr 1555282
Zdjecie nr 1555283
Zdjecie nr 1555284

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama