Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jarmark Jagielloński 2020

Kiedy2020-08-21
Do kiedy2020-08-23
Gdzie
Jarmark Jagielloński 2020

Jarmark Jagielloński to festiwal bazujący na kulturze tradycyjnej, z której czerpiemy to, co najpiękniejsze. Naszym celem jest prezentacja i promocja tej kultury poprzez różne formy działalności, zarówno te stricte źródłowe, autentyczne, jak i współczesne. Historia naszego miasta związana była z jarmarkami, których początek sięgał XV wieku. Wówczas szlak handlowy przebiegający przez Lublin sprowadzał do miasta kultury świata, podróżników, nomadów, handlarzy. Stąd nazwa projektu – Jarmark Jagielloński.

W ciągu kilkunastu lat istnienia festiwal ewoluował, stając się obecnie przestrzenią, w której prezentujemy przede wszystkim kulturę tradycyjną, wywodzącą się ze wsi oraz kulturę nią inspirowaną i w sposób świadomy oraz wyrażający szacunek adaptującą treści tradycyjne.

ip



Zdjecie nr 1534888
Zdjecie nr 1534889
Zdjecie nr 1534890
Zdjecie nr 1534891
Zdjecie nr 1534892
Zdjecie nr 1534893
Zdjecie nr 1534894
Zdjecie nr 1534895
Zdjecie nr 1534896
Zdjecie nr 1534897
Zdjecie nr 1534898
Zdjecie nr 1534899
Zdjecie nr 1534900
Zdjecie nr 1534901
Zdjecie nr 1534902
Zdjecie nr 1534903
Zdjecie nr 1534904
Zdjecie nr 1534905
Zdjecie nr 1534906
Zdjecie nr 1534907
Zdjecie nr 1534908
Zdjecie nr 1534909
Zdjecie nr 1534910
Zdjecie nr 1534911
Zdjecie nr 1534912
Zdjecie nr 1534913
Zdjecie nr 1534914

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama