Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków Lego

Kiedy2020-06-06
Do kiedy2020-08-30
GdzieSKENDE Shopping Centrum handlowe
Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków Lego

INWAZJA GIGANTÓW TO MYŚL PRZEWODNIA MIĘD ZYNARODOWEJ WYSTAWY BUDOWLI Z KLOCKÓW LE GO®. B ezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli: „ Jedne są gigantyczne ze względu na wielkość, natomiast inne są gigantyczne w znaczeniu symbolicznym. Na wystawie prezentujemy bowiem wykonane w skali 1:1 figury znanych postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek czyl i „gigantów” w swojej dziedzinie” mówi Rafał Szymański organizator Wystawy.

Ekspozycja jest w 100% premierowa , żadna z makiet nie była dotychczas prezentowana w Lublinie.

Najbardziej spektakularne spośród ponad 100 makiet:

• Rekonstrukcja 7 metrowego pojazdu Batmana™ zbudowanemu z 900.000 klocków
Batmobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana™.

• Imponujący wielkością (5 m i dbałością o każdy szczegó ł Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą z ponad 500.000 klocków. Jego powstanie w Stanach Zjednoczonych, przed trzema laty, było szeroko komentowane w mediach na wszystkich kontynentach

Specjalnie na wystawę makieta została przetransportowana samolotem z USA.

• Katedra N otre Dame o wyjątkowości i jednocześnie wielkości ekspozycji świadczy fakt, że zbudowany przez nas model został uznany za największy na świecie i wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

• Galeria gwiazd i legend muzyki Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski , Elvis Presley i Freddie Mercury.

• Anna i Robert Lewandowscy przestawieni nie w strojach sportowych, lecz w eleganckich
kreacjach.

• Tomasz Gollob i jego motocykl zbudowani ze 170.000 klocków.

• Przedstawione w skali 1:1 postacie inspirowan e bohaterami książek i filmów o Harrym Potterze.

Szczegóły na stronie internetowej www. wystawaklockow.pl oraz www.3Dgallery.pl



Zdjecie nr 1527364
Zdjecie nr 1527365
Zdjecie nr 1527366
Zdjecie nr 1527367
Zdjecie nr 1527368
Zdjecie nr 1527369
Zdjecie nr 1527370
Zdjecie nr 1527371
Zdjecie nr 1527372
Zdjecie nr 1527373
Zdjecie nr 1527374
Zdjecie nr 1527375
Zdjecie nr 1527376
Zdjecie nr 1527377
Zdjecie nr 1527378
Zdjecie nr 1527379
Zdjecie nr 1527380
Zdjecie nr 1527381
Zdjecie nr 1527382
Zdjecie nr 1527383
Zdjecie nr 1527384
Zdjecie nr 1527385
Zdjecie nr 1527386
Zdjecie nr 1527387
Zdjecie nr 1527388
Zdjecie nr 1527389
Zdjecie nr 1527390
Zdjecie nr 1527391
Zdjecie nr 1527392
Zdjecie nr 1527393
Zdjecie nr 1527394
Zdjecie nr 1527395
Zdjecie nr 1527396
Zdjecie nr 1527398
Zdjecie nr 1527399
Zdjecie nr 1527400
Zdjecie nr 1527401
Zdjecie nr 1527402
Zdjecie nr 1527403
Zdjecie nr 1527404

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama