Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wernisaż (U)chwyć naturę 2019

Kiedy2019-05-17
GdzieGaleria „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS
Wernisaż (U)chwyć naturę 2019

Dnia 07.04.2019 r, nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „(U)chwyć naturę!” organizowanego przez Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS.  Na konkurs prace nadesłało 67 uczestników, w tym 37 uczniów i 30  studentów. Nadesłano łącznie 188 prac fotograficznych.

Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną umieszczone na wystawie pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 17.05.2019 r. o godzinie 16:00 w Galerii „Pod Palmą” na  Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.

Lista zwycięzców dostępna w artykule: (U)chwyć naturę 2019 - wyniki.



Zdjecie nr 1480677
Zdjecie nr 1480678
Zdjecie nr 1480679
Zdjecie nr 1480680
Zdjecie nr 1480681
Zdjecie nr 1480682
Zdjecie nr 1480683
Zdjecie nr 1480684
Zdjecie nr 1480685
Zdjecie nr 1480686
Zdjecie nr 1480687
Zdjecie nr 1480688
Zdjecie nr 1480689
Zdjecie nr 1480690
Zdjecie nr 1480691
Zdjecie nr 1480692
Zdjecie nr 1480693
Zdjecie nr 1480694
Zdjecie nr 1480695
Zdjecie nr 1480696
Zdjecie nr 1480697
Zdjecie nr 1480698
Zdjecie nr 1480699
Zdjecie nr 1480700
Zdjecie nr 1480701
Zdjecie nr 1480702
Zdjecie nr 1480703
Zdjecie nr 1480704
Zdjecie nr 1480705
Zdjecie nr 1480706
Zdjecie nr 1480707
Zdjecie nr 1480708
Zdjecie nr 1480709

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama