Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Półfinałowe mecze Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie

Kiedy2019-04-30
Do kiedy2019-05-08
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
Półfinałowe mecze Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie

Od finału Ligi Mistrzów UEFA 2019 dzieli nas nieco ponad miesiąc. Który z piłkarskich gigantów wywalczy tytuł najlepszej drużyny? Multikino we współpracy z Telewizją Polsat zapraszają na transmisje rozgrywek fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Pierwszy mecz ½ finału na wielkim ekranie zobaczyć będzie można 30 kwietnia.

Do wielkiego półfinału tegorocznej Ligi Mistrzów UEFA zakwalifikowały się drużyny: Tottenham, Ajax Amsterdam, Barcelona i Liverpool. 30 kwietnia o godz. 20:45 naprzeciwko siebie staną Tottenham oraz Ajax Amsterdam. Następnie podczas spotkań 1 i 7 maja dojdzie do piłkarskiego starcia pomiędzy Barceloną i Liverpoolem. Półfinały zamknie mecz rozegrany między Ajax Amsterdamem i Tottenhamem, który odbędzie się 8 maja. 1 czerwca dowiemy się, komu w tym roku przypadnie tytuł finalisty Ligi Mistrzów UEFA.

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) jak co roku gości na ekranach kin sieci Multikino. To międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie można obejrzeć w jakości Super HD zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku dzięki Telewizji Polsat.

 

HARMONOGRAM TRANSMISJI ROZGRYWEK PÓŁFINAŁOWYCH W MULTIKINIE:

 

30 kwietnia, 20:45 -  TOTTENHAM – AJAX AMSTERDAM

 

1 maja, 20:45 - BARCELONA - LIVERPOOL

 

7 maja, 20:45 - LIVERPOOL - BARCELONA

 

8 maja, 20:45 - AJAX AMSTERDAM - TOTTENHAMBLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama