Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sviatovid

Kiedy2019-02-15
GdzieCentrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1
Lublin
Sviatovid

Sviatovid to niemal pięciometrowa rzeźba projekcyjna, następca kultowego Shogyo Mujo, który zadebiutował na festiwalu Burning Man w Black Rock Desert w stanie Nevada (USA) w 2014 roku. 

Najnowsze dzieło Barta Kresy i jego zespołu ma zapewnić niepowtarzalne wrażenie wizualne, dzięki projekcji 360 ° w trybie True 4K przy użyciu czterech projektorów laserowych Panasonic.

15 lutego 2019 r., zaraz po światowej premierze w Amsterdamie podczas największych targów audiowizualnych na świecie (Integrated Systems Europe), rzeźba zostanie wystawiona w modernistycznych przestrzeniach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Światowa i polska premiera Sviatovida zapowiadają również uruchomienie Akademii Projekcji Barta Kresy w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Akademia zaoferuje absolwentom szkół artystycznych możliwość nauczenia się techniki video projection mappingu na warsztatach, prowadzonych przez samego Barta Kresę oraz jego współpracowników.

Bart Kresa to uznany na świecie projektant wielkoformatowych architektonicznych projekcji wideo. Urodzony w Polsce, mieszka w Stanach Zjednoczonych od prawie trzydziestu lat. Jest doświadczonym muzykiem, kompozytorem, fotografem i projektantem. Pierwsze projekcje architektoniczne Kresy odbyły się w 1995 roku.

Rozpoczynał pracę jeszcze ze slajdami, aktualnie używa najpotężniejszych projektorów na rynku.

ip




Zdjecie nr 1469075
Zdjecie nr 1469076
Zdjecie nr 1469077
Zdjecie nr 1469078
Zdjecie nr 1469079
Zdjecie nr 1469080
Zdjecie nr 1469081
Zdjecie nr 1469082
Zdjecie nr 1469083
Zdjecie nr 1469084
Zdjecie nr 1469085
Zdjecie nr 1469086
Zdjecie nr 1469087
Zdjecie nr 1469088
Zdjecie nr 1469089
Zdjecie nr 1469090
Zdjecie nr 1469091
Zdjecie nr 1469092

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama