Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Cavaliada 2019

Kiedy2019-01-31
Do kiedy2019-02-03
Za ile29-500pln
Gdzie
Cavaliada 2019

CAVALIADA - jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w Europie. 

Cavaliada SPORT 
to czyste sportowe emocje, które zapewnią Międzynarodowe Zawody Konne w Skokach przez przeszkody CSI4*-W.

Cavaliada SHOW 
to zabawa podczas widowiskowych pokazów takich jak konkursy zaprzęgów, woltyżerki, sztafety, pokazy tresury oraz występy specjalnych gości.

Cavaliada TARGI 
to wymiar biznesowy, rozwijając Państwa firmy rozwijamy całą branżę.


ip



Zdjecie nr 1467443
Zdjecie nr 1467444
Zdjecie nr 1467445
Zdjecie nr 1467446
Zdjecie nr 1467447
Zdjecie nr 1467448
Zdjecie nr 1467449
Zdjecie nr 1467450
Zdjecie nr 1467451
Zdjecie nr 1467452
Zdjecie nr 1467453
Zdjecie nr 1467454
Zdjecie nr 1467455
Zdjecie nr 1467456
Zdjecie nr 1467457
Zdjecie nr 1467458
Zdjecie nr 1467459
Zdjecie nr 1467460
Zdjecie nr 1467461
Zdjecie nr 1467462
Zdjecie nr 1467463
Zdjecie nr 1467464
Zdjecie nr 1467465
Zdjecie nr 1467466
Zdjecie nr 1467467
Zdjecie nr 1467468
Zdjecie nr 1467469
Zdjecie nr 1467470
Zdjecie nr 1467471
Zdjecie nr 1467472
Zdjecie nr 1467473
Zdjecie nr 1467474
Zdjecie nr 1467475
Zdjecie nr 1467476
Zdjecie nr 1467477
Zdjecie nr 1467478
Zdjecie nr 1467479
Zdjecie nr 1467480
Zdjecie nr 1467481
Zdjecie nr 1467482

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama