Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia 2018: Lufkapark w Lublinie

Kiedy2018-06-07
Do kiedy2018-06-09
Gdzie
Juwenalia 2018: Lufkapark w Lublinie

Tak było w Lufkaparku Lubelskiej na juwenaliach w Lublinie. Zobaczcie zdjęcia z imprezy, podczas której można było zakręcić kołem fortuny, poznać ściankę smaków, zagrać w cymbergaja i wygrać smakowite niespodzianki. Był to idealny moment, by spędzić czas z przyjaciółmi, ciesząc się wspólnymi chwilami w wiosennej aurze.

Fot: Marka Lubelska 


 



Zdjecie nr 1432946
Zdjecie nr 1432947
Zdjecie nr 1432948
Zdjecie nr 1432949
Zdjecie nr 1432950
Zdjecie nr 1432951
Zdjecie nr 1432952

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama