zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji

20-150 Lublin
ul. Bursaki 12
tel. 81 452 94 39

http://old.wspa.pl/student/biuro_karier/

biurokarier@wspa.pl


Biuro Karier WSPA jest instytucją rynku pracy, działającą jako zarejestrowana w rejestrze Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej, Agencja Zatrudnienia.

Nadrzędnym zadaniem naszego Biura jest pomoc studentom i absolwentom WSPA w wyborze właściwej ścieżki kariery, zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i doświadczeń zawodowych oraz merytoryczne, najczęściej indywidualne wsparcie związane z przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych, jak i samego kandydata do procesu rekrutacyjnego.

W ramach swojej działalności Biuro opracowuje bądź organizuje szkolenia i warsztaty związane z przekazaniem swoim beneficjentom szerokiej wiedzy na temat funkcjonowania obecnego rynku pracy, środków i sposobów poszukiwania pracy, jak i w powiązaniu z oczekiwaniami pracodawców metod i kryteriów ocen, jakimi się posługują przy wyborze pracowników.

Jeżeli szukasz pracy - stałej lub tymczasowej, interesujących praktyk w Lublinie, innej części kraju lub za granicą, Biuro Karier jest właściwym miejscem do wizyty w pierwszej kolejności.

W ramach programu Erasmus i Leonardo da Vinci, WSPA za pośrednictwem Biura Karier proponuje jedno i dwu semestralne wyjazdy naukowe do krajów UE, jak również kilkumiesięczne, płatne praktyki w międzynarodowych firmach i instytucjach. Zapewniamy także ciekawe i skierowane wyłącznie dla naszych studentów oferty biur turystycznych i typu Work&Travel przy organizowaniu wyjazdów wakacyjnych do pracy lub na wypoczynek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura, także zanim staniesz się studentem naszej Alma Mater, by dowiedzieć się więcej o perspektywie studiów i pracy po ukończeniu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji.


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama