logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Lublin

Jesteś tutaj:
 
Logo

Strefa Fitness

Branże: Kluby fitnessO firmie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowopowstałego w Lublinie klubu sportowego "STREFA FITNESS & WELLNESS - CENTRUM REKREACJI".

Klub zlokalizowany jest w budynku głównym Centrum Handlowego T. Zana - E. Leclerc przy ul. Zana 19.

Do dyspozycji Państwa oddajemy nowoczesny kompleks o powierzchni 1064mkw. usytuowany na dwóch piętrach, czynny 7 dni w tygodniu, całkowicie sklimatyzowany, z pełnym węzłem sanitarnym, prysznicami i szatniami. Klub posiada także własną windę i niezależne wejście, bezpośrednio z parkingu w garażu Leclerca. Drugie wejście znajduje się od strony pasażu handlowego.

Celem działalności Klubu oraz jego misją jest popularyzacja pro-zdrowotnego stylu życia zgodnie z ideą wellness. Nigdy nie jest za późno, by pozostawić codzienny stres za sobą i wybrać styl życia pozwalający na harmonijne współdziałanie ciała, umysłu i ducha. Pragnęliśmy zatem stworzyć dla Państwa "Waszą Strefę", gdzie będziecie mogli aktywnie i w miłym otoczeniu spędzać wolny czas, poprawić kondycję, skutecznie zgubić kilogramy, zrelaksować się, obudzić w sobie energię i radość życia, czyli po prostu stać się młodszymi i zdrowszymi, co w efekcie nie pozostanie bez wpływu na jakość Waszego życia i pracy.

Klub "STREFA" proponuje szeroką ofertę zajęć dla osób w różnym wieku i na każdym poziomie sprawności, zaś doświadczeni instruktorzy pomogą dobrać Państwu odpowiednie programy treningu podczas indywidulanej rozmowy oraz udzielą fachowych porad i wskazówek podczas ćwiczeń.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama