BRANŻE
ID:233797

Barman/Barmanka

Firma: Rock Bar

Miejsce pracy: woj. lubelskie, Lublin

Data publikacji: 2017-06-14

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Wyjątkowa atmosfera, niepowtarzalny klimat oraz artystyczny wystrój, sprawiają że każdy, nawet najbardziej wymagający gość czuje się tu doskonale. Dowodem na to jest liczne, wciąż powiększające się grono stałych bywalców w różnym wieku, zadowolonych ze świadczonych przez nas usług i profesjonalnej, zawsze uśmiechniętej obsługi.

Rock Bar jest miejscem spotkań ludzi kochających muzykę rockową w różnych odmianach. W naszym pubie można przy piwie posłuchać najlepszych kawałków z kultowych stacji radiowych oraz poszaleć w trakcie koncertów na żywo. Doskonale bawią się u nas zarówno fani bluesa czy klasycznego rocka jak również wielbiciele ciężkiego, hard rockowego brzmienia.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: BARMAN / BARMANKA

Oczekujemy:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • kreatywność i otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej
  • mile widziana wiedza dotycząca kawy, alkoholi i zasad miksologii barmańskiej
  • status studenta

Oferujemy:

  • pracę w otwartym, zgranym zespole
  • świetną atmosferę w pracy
  • elastyczny grafik pracy
  • szkolenia barmańskie
  • duże możliwości rozwoju