Literatura
Wolna Amerykanka, czyli Wojciech Cejrowski boso do Lublina

Wolna Amerykanka, czyli Wojciech Cejrowski boso do Lublina

  • 2017-11-04, , godzina 18:00
  • 50 zł, 55 zł, 60 zł, 65 zł
  • Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

Opis

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją, doskonałym poczuciem humoru i w amerykańskim stylu zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Ostatnio czytane
Psychoterapia dla kobiet
Psychoterapia dla kobiet

Książka "Kobieta bez winy i wstydu" to niby psychoterapia dla kobiet, ale najlepiej by było, żeby sięgnęli po nią także mężczyźni.

Palili trawę, sprzedawali broń i zarabiali miliony
Palili trawę, sprzedawali broń i zarabiali miliony

19 sierpnia do kin wchodzi film "Rekiny wojny", reżysera "Kac Vegas". Jest on ekranizacją książki o tym samym tytule.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja
Polecamy